logotype
trenuj i wspieraj fundacj
img1
img2


Przyjaciele

Aktualności

Kolejny Everest zdobyty!

Zabrze zajęło I miejsce w akcji Honorowy Dawca Energii Fortum, dzięki czemu nasza fundacja otrzymała 30 000 zł na działalność statutową!

Ostatnie miesiące rywalizacji były naprawdę trudne i zwycięstwo nie przyszło nam łatwo, ale my nie lubimy łatwych zwycięstw :) Na sukces pracowało wiele podmiotów i osób. Aktywne Zabrze trzeci rok z rzędu było partnerem akcji Honorowy Dawca Energii Fortum, biegała dla nas część biegaczy zrzeszonych w Night Runners Zabrze. Dzięki ogromnej pracy jaką włożyliśmy w osiągnięcie tego celu udało nam się pozyskać do współpracy oprócz mieszkańców Zabrza sportowców z różnych miast: Wisły, Stalowej Woli, Tarnowa, Kielc, Krakowa, Kostrzynia Wielkopolskiego, Bogatyni, Sosnowca, Makowa Podhalańskiego, Nowego Sącza, Kęt, Warszawy, Łodzi, Chorzowa, Ełku, Lublina, a także liczna grupa Polaków przebywająca na Wyspach Brytyjskich z grupy Polacy Biegają w United Kingdom i wiele innych osób z całej Polski.

Część z wspierających nas osób prowadzi blogi sportowe, zapraszamy do czytania: 

https://facebook.com/MarcinBiegaa  

https://www.facebook.com/piotroamatorrunner  

http://przemoratonczyk.blogspot.com/  

https://www.facebook.com/BikeEuroTrip  

https://facebook.com/RUNN  

http://www.narowerze12.pl/   

https://www.facebook.com/UzaleznionyOdRuchu

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na wysyłane przez nas maile, wiadomości na Facebooku i posty na wydarzeniach sportowych. Dziękujmy licznym portalom, które udostępniły informację o akcji i możliwości wsparcia naszej fundacji i rozpowszechniły te informacje wśród swoich członków m.in. 

https://www.facebook.com/ZacznijBiegac,
https://www.facebook.com/biegajacy.student,
https://www.facebook.com/biegit
www.facebook.com/Klub-Biegacza-TKKF-Łabędź-Zbąszyń/,
https://www.facebook.com/Klub-biegacza-Zdyszanipl,
https://www.facebook.com/Amatorski-Klub-Pasjonatów-Biegania…,
https://www.facebook.com/mustangbiketeam,
https://www.facebook.com/bikechallengepoznan,
https://www.facebook.com/klubbiegaczaplonsk,
https://www.facebook.com/kblupus,
http://klubbiegaczagoch.pl/,
https://www.facebook.com/Wroniecki-Klub-Biegacza,
https://www.facebook.com/panrunnervideoblog,
https://www.facebook.com/biegoweharpagany

Wysłaliśmy kilkanaście tysięcy maili, próśb, informacji na różnych portalach społecznościowych. Często nasi aktywni sportowo znajomi nie reagowali, a pomoc i wsparcie deklarowały osoby nieznajome, mieszkające poza Zabrzem. Pomagali jak mogli biegając, chodząc, jeżdżąc na rowerze, ale też umieszczając informacje o akcji na swoich profilach na portalach społecznościowych. Wsparł nas m.in. asystent trenera reprezentacji, były piłkarz Bogdan Zając, były piłkarz Górnika Zabrze Błażej Augustyn, obecny bramkarz Górnika Zabrze Grzegorz Kasprzik.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZESZLI Z APLIKACJĄ NAWET SYMBOLICZNE 100 M.